Antivirus & Virus Temizleyici, Applock, Temiz, Güçlendirici

Puan: 3.80 (Oylar: 5)

Google Play'de Yüksek Reyting! Dünya Çapında 30 milyon Kullanıcı tarafından beğenilen %95 Virüsten Koruma uygulamalarının ötesinde ki derecelendirmeler

Security Master & Antivirus, android için ücretsiz virüs temizleyici, dünyanın en güvenilir hepsi bir arada cihaz optimizasyonu ve koruma uygulamasıdır. Telefonunuzu günlük hayatınızda en iyi şekilde korumak için Antivirus & Security'yi kullanın.

Security Master & Antivirus ile android için etkili, virüsten koruma uygulamasında virüsve kötü amaçlı yazılımlardan korunacak ve uygulama kilidi özellikleri, taramak ve güvenlik Wi-Fi ile donatılmış olacak, telefonu hızlandıracak, virüs temizleyici ve virüs güçlendirici ve temiz, temiz telefon hafızası ve depolama alanı, android telefonlar için virüsten koruma ücretsiz.

★ ÜCRETSİz ANTI-VIRÜS
Virüsten koruma uygulaması, cihazınızı olası tehditlere karşı korumak, virüsleri telefondan kaldırmak için cihazınızda virüs taraması yapacaktır. Cihazınızın her zaman korunduğundan emin olmak için önceden yüklenmiş ve kullanıcı tarafından yüklenen uygulamaları tarayıp takın. Android için Truva virüs temizleyici, anti malware virüs temizleyici, android telefonlar için anti adware ücretsiz. Ayrıca, android telefon için virüs sökücü uygulaması ile zararlı içeriği kaldırın veya Android cihazınıza uyarılar da verin.

★PHONE BOOSTER Hız
Fazla arka plan görevlerini kaldırarak bellek (RAM) ve bellek güçlendirici ram optimize etmek telefonunuzun hızını temizleyin. Bellek kullanımını, telefon optimize ediciyi ve güçlendiriciyi hızlandırmak ve azaltmak için uygulamaları otomatik başlatmayı durdurun. Eylem mekanizması, android için telefonunuzun ram güçlendirici yeraltı çalışan süreçleri, uygulamaları izler olmasıdır. Cihaz RAM'in aşırı kullanımını algıladığında, cihazınızın performansını artırmak için gerekli olmayan gereksiz uygulamaları otomatik olarak kapatır, ram temizleyici hız artırıcı.

★ APPLOCK ŞIFRE
Akıllı telefonunuzun ve diğer kişisel bilgilerinizin korunmasına yardımcı olan en iyi parmak izi applock yazılımı veya uygulaması. Desen şifresi ile app locker kilitlemek ve applock parmak izi ve şifre ile davetsiz misafirlere karşı Facebook, WhatsApp, Line ve hemen hemen tüm diğer uygulamaları korumak.

★ WIFI GÜVENLIK KORUMASı
Uygulama, wifi ağınızı bilgisayar korsanları saldırılarına karşı korumaya yardımcı olur. Ücretsiz, hızlı ve kompakt ağ aracı. Çevrimiçi güvenlik bilgilerinizi korumak, DNS/SSL sızdırma saldırılarını algılamak ve ARP'yi sızdırmak için wifi güvenliğini belirleyin, sahte Wi-Fi etkin noktalarını belirleyebilirsiniz.

Virüs temizleme yazılımının öne çıkan özellikleri:

✔ Virüs öldürücü, virüs sökücü ve virüs temizleyiciücretsiz gerçek zamanlı uygulamaları, oyunları, ayarları ve dosyaları tarar.
şifreleme sorunlarını, zayıf parolaları ve diğer tehditleri algılamak için WiFi ağını ✔ tarayın
✔ Kompakt yükleyici sadece 4Mb
✔ Önemsiz temizleyici ve antivirüs, temiz önemsiz dosya ram önbellek ve virüs
✔ Temiz önemsiz dosyaları ve benim hız artırmak, benim android temiz
uygulamaları, oyunları ve dosyaları ✔ tarar ve zararlı içeriği kaldırır
✔ Görevleri ve işlemleri kesintiye uğratmak cihazınızı yavaşlatabilir
✔ RAM'i boşaltmak, telefon performansını hızlandırmak ve ram güçlendirici telefonunuzu hızlandırmak için telefonunuzu hızlandırın.
✔ Kilit ekranında şarj bilgilerini görüntüleme
✔ Parmak izi kilit ekranı uygulama güvenliğini gizleme
✔ Destek parmak izi ile uygulamaları kilitlemek, uygulamaları parolayla kilitlemek, uygulamaları desenle kilitlemek için destek.
android, anti malware ve android için casus yazılım için en iyi antivirüs uygulaması ✔.
✔ Android ücretsiz olarak yedekleme ve kaldırma uygulamaları, virüsten koruma temizleyicisi
✔ 7/24 telefon koruması, mobil güvenlik virüsü ile akıllı telefonunuzun olası tehditlere karşı korunmasına yardımcı olur.
✔ Hızlı ve rahat tarama mobil antivirüs yazılımı ile sadece saniye sürer.
✔ Antivirus ücretsiz virüs temizleyici 2020, android için virüs kaldırma
✔ Her uygulamanın bellek kullanımını gösteren, yeraltında çalışan uygulamaları izleme

Security Master & Antivirus'ü seviyorsanız, lütfen ücretsiz virüsten koruma uygulamalarını indirin ve bizim için 5 ★★★★★. Android mobil için bu antivirüs yazılımı ile ilgili bir sorun varsa geribildirim bırakın ve biz bunu düzeltmek ve en kısa sürede size yardımcı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar