Avast Antivirus – Virüs Tara Kaldır ve Temizle

Puan: 4.17 (Oylar: 6)

Android için dünyanın en güvenilir ücretsiz virüsten koruma uygulaması olan Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı koruyun.

Casus yazılım veya reklam yazılımıyla enfekte uygulamalar cihazınıza indirildiğinde uyarılar alarak gizliliğinizi koruyun. Cihazınızı e-postalardan ve virüslü web sitelerinden gelen kimlik avı saldırılarına karşı güvence altına alayın. Çevrimiçi taramanızı gizli ve güvenli tutmak ve yurt dışına seyahat ederken en sevdiğiniz ücretli akış hizmetlerine erişmek için VPN'i açın.

100 milyondan fazla yüklemeyle Avast Mobile Security & Antivirus, virüsten korumadan çok daha fazlasını sağlıyor. Diğer özellikler şunlardır:

✔ Antivirüs Motoru
✔ Uygulama Kilidi
✔ Hırsızlıkla Mücadele
✔ Fotoğraf Kasası
✔ VPN (sanal özel ağ)
✔ Gizlilik İzinleri
✔ RAM Boost
✔ Hurda Temizleyici
✔ Web Kalkanı
✔ Wi-Fi Güvenliği
✔ Uygulama Öngörüleri
✔ Virüs Temizleyici
✔ Wi-Fi Hız Testi

Gelişmiş koruma için premium özellikler:
■VPN (Sanal Özel Ağ) - Çevrimiçi etkinliklerinizi gizleyin ve en sevdiğiniz ücretli akış hizmetlerine her yerden erişmek için konumunuzu değiştirin.
■ Kamera Kapanı: Telefonunuz çalınırsa hırsızın fotoğraflarını ve seskaydını gizlice yakalayın.
■ Bilinen Son Konum: Cihazınızın pili ölmeden önceki son konumunu kontrol edin.
■ Uygulama Kilidi: PIN kodu, desen veya parmak izi parolası olan herhangi bir uygulamayı kilitleyerek hassas içeriğinizi güvenli ve gizli tutun. Sadece sen onlara erişebileceksin.
■ Reklamları Kaldırın: Avast Mobile Security & Antivirus deneyiminizdeki reklamları ortadan kaldırın.
■ Avast Direct Support: Sorularınıza hızlı yanıt almak için doğrudan uygulamadan Avast ile iletişime geçin.

Avast Mobile Security & Antivirus ayrıntılı olarak

■ Virüsten Koruma Motoru: Virüsleri ve casus yazılımlar, Truva atları ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer kötü amaçlı yazılım türlerini otomatik olarak tarayın. Web, dosya ve uygulama taraması tam mobil koruma sağlar.
■ Uygulama Öngörüleri: Cihazınızdaki her uygulamayı kullanarak ne kadar zaman harcadığınızı keşfedin ve telefon ömrü bakiyenizin kontrolünü geri alın.
■ Önemsiz Temizleyici: Size daha fazla alan sağlamak için gereksiz verileri, önemsiz dosyaları, sistem önbelleklerini, galeri küçük resimlerini, yükleme dosyalarını ve artık dosyaları anında temizleyin.
■ Fotoğraf Kasası: Fotoğraflarınızı PIN kodu, desen veya parmak izi parolası ile sabitle. Fotoğrafları Vault'a taşıyarak tamamen şifrelenirler ve yalnızca sizin için erişilebilir.
■ Web Kalkanı: Kötü amaçlı yazılımbulaşmış bağlantıların yanı sıra Truva atları, adware'leri ve casus yazılımları (gizlilik ve güvenli web'de gezinme, örneğin Chrome için) tarayıp engelleyin. Ayrıca yanlış tiplenmiş URL'leri de düzeltir.
■ Wi-Fi Güvenliği: Herkese açık Wi-Fi ağlarının ve e-posta iletilerinin güvenliğini kontrol edin, güvenli bir şekilde göz atın ve her yerden güvenli çevrimiçi ödemeler yapın.

Bu uygulama Aygıt Yöneticisi iznini kullanır. Bu izin, cihazınızı uzaktan kilitlemenize ve my.avast.com silmenize olanak tanır.

Bu uygulama, görme engellileri ve diğer kullanıcıları kimlik avı saldırılarına ve kötü amaçlı web sitelerine karşı korumak için Erişilebilirlik iznini kullanır.
Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar