Avira Antivirus 2020 - Virus Temizleme & VPN

Puan: 4.13 (Oylar: 8)

Yeni! Android için en iyi virüs tarayıcı ve sökücü daha fazla alın! En son mobil virüsten koruma yazılımı artık bir telefon temizleyici ve güçlendirici ile nihai koruma birleştirir.

Ayrıca, ücretsiz VPN ile gizliliğinizi korur.

Mobil cihazınız dijital dünyanın anahtarıdır. İnternette gezinir, fotoğrafları, kişileri, e-postaları ve ödeme bilgilerini saklarsınız. İşiniz için çok önemli olabilir ya da sevdiklerinizle bağlantı kurmanın bir yolu olabilir, bu nedenle verilerinizin güvende olmasını sağlamak çok önemlidir. Avira Antivirus size güvende kalmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar ve hepsi tek bir uygulamada paketlenir.

Avira Antivirus Security & VPN'in Temel Özellikleri

• Super-Light Virus Scanner & Cleaner — Virüsleri, casus yazılımları, kötü amaçlı yazılımları tarar, engeller ve kaldırır
• Hızlı VPN- 100 MB günlük. Verileri güvenli hale sağlar, sörfü anonimleştirir, coğrafi kısıtlamalı web sitelerinin engellerini unblocks ✓
• Sistem Optimize Edici – Daha hızlı bir sistem için cihazınızın hafızasını ve depolama alanını temizleyin ✓
• Kimlik Koruması – E-posta adreslerinizin veya hesaplarınızın sızdırılmış olup olmadığını kontrol eder ✓
• Telefon Bulucu & Tracker – kaybolan veya çalınan telefonunuzu bulmanıza, izlemenize ve kurtarmanıza yardımcı olur
• Gizlilik Danışmanı – Hangi uygulamaların hassas verilere erişim istediğini gösterir ✓
• Applock – PIN hassas uygulamalarınızı (sohbet, aramalar, Skype, vb.) korur ✓
• Ağ Tarayıcısı – Aynı Wi-Fi'a bağlı diğer aygıtları keşfedin ✓
• Tamamen Ücretsiz — Tüm bu özellikler Avira antivirüs ve VPN ile ücretsiz olarak kullanılabilir.

Android için Ultimate Virüs Tarayıcı ve Remover

Avira Antivirus, Android cihazınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan, casus yazılımlardan uzak tutar ve kimlik avı saldırılarından korur. Cihazınızı kullanırken arka planda sessizce çalışır ve hafif uygulama sörf, indirme veya büyük miktarda depolama alanı almanızı rahatsız etmez. Kullanımı basit ve tasarım olarak sezgisel, virüsten koruma araçları bizim kapsamlı paketi güvenebilirsiniz.


► Virüs Tarayıcı ve Sökücü – Virüsleri düzenli olarak tarayın ve tehditleri kaldırın.

► Adware ve Spyware Antivirus – Gezinirken korumayı artırmak için cihazınızdaki reklam yazılımlarını ve casus yazılımları engelleyin.

► Ransomware Protection – Cihazlarınızı fidye yazılımlarından uzak tutun ve verilerinize üçüncü taraflarca erişilemediğinden emin olun.

► Disk Tarayıcı ve Bellek Optimize Edici — Depolama alanınızı, belleğinizi tarayın ve telefonunuzu veya tabletinizi optimize edin.Android Cihazınızı Korumak İçin En İyi Ücretsiz VPN

Android cihazınızın tam olarak korunduğundan emin olmak için süper hızlı VPN'imizi doğrudan uygulamaya entegre ettik. Coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerine erişin, sörfünüzü anonimleştirin ve Avira uluslararası VPN ile nerede olursanız olun gizliliği artırın.

► Anonim olarak göz atın – Internet'te anonim olarak gezinmek için entegre VPN'i kullanın.

► Kullanımı Basit — Kullanımı basit ve sezgisel, VPN'inizi tek bir tıklamayla açabilirsiniz.

► Mobil VPN – VPN'imizi okulda, işte veya evde kullanın. Avira nereye giderseniz gidin anonim sörf sağlar!

Go PRO - Ultimate WiFi Güvenlik, Malware ve Virüs Temizleyici

En zorlu kullanıcılar için, Avira tamamen anonim web sörf yanında nihai virüs ve casus yazılım temizleyici sağlar. Pro gidin ve bu özellikleri almak:.

► Mikrofon ve Kamera Koruması – Kameralarınızı dinlemeyi veya kameranıza erişmeyi durdurun

► Web Protection - Tehlikeli web sitelerini engelleyin ve Android için nihai otomatik virüs tarayıcısının keyfini çıkarın.

Diller
İngilizce, Almanca, Fransızca, Felemenkçe, İtalyanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, Korece, Japonca ve Çince (basitleştirilmiş ve geleneksel).

SİsteM GEREKSİnİmLerİ
Android için antivirus Samsung, Lenovo, Huawei, LG, Sony, TCL, Coolpad, ZTE, Acer, Asus, Toshiba dahil olmak üzere çoğu Android cihazlar için uygundur.Bu uygulama Aygıt Yöneticisi'nin iznini kullanır.
Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar