Bitdefender Antivirus Ücretsiz

Puan: 4.40 (Oylar: 5)

Bitdefender ödüllü mobil antivirüs korumanızı hemen alın!

Bitdefender's Antivirus ücretsiz, en son endüstri lideri virüs algılama ile Android cihazınızı silahlandırmak için in-the-bulut tarama teknolojisini kullanan güçlü ve hızlı bir çözümdür. Android'inizi yavaşlatmadan veya pilinizi boşaltmadan. Sadece Android yükleyin ve gitmek için hazır-hiçbir şey yapılandırmak için.

Ve tamamen ücretsiz!

Benzersiz Algılama
Otomatik pilot, Android cihazınıza indirilen yeni uygulamaları virüsler için otomatik olarak tarar. Antivirus Free, Android cihazlarda hedeflenen tüm virüslerin %99'undan fazlasını yakalamak için bağımsız olarak sertifikalandırılan bitdefender Mobile Security ile aynı tarama motorlarını kullanır. Bu güçlü tarayıcı, kötü amaçlı etkinliklere karşı 7/24 korumaaltında dır.

Tüy-Işık Performansı
Virüs imzalarını doğrudan Android cihazlara indirmek ve depolamak yerine Antivirus Free, salgınlara karşı en son güvenlik önlemlerini çevrimiçi olarak kontrol etmek için bulut içi hizmetleri kullanır. Bu sadece süper hızlı taramalar ile sonuçlanır, ama pil ömrü ve cihaz performansı üzerinde sıfıra yakın etkisi.

Sorunsuz Çalışma
Merak etme. Hiç. Uyku da olabilirsiniz, ancak tüm uygulamaları şüpheli etkinlik için kontrol eden akıllı bir on-install tarayıcısı olan Otomatik Pilot uyumaz. Herhangi bir hasar verilmeden önce tehditler ve virüsler engellenir.

Sıfır Yapılandırma
Bitdefender Antivirus Free tüm Android tehditlere karşı temel antivirüs koruması sunuyor. Mobil kötü amaçlı yazılımlara karşı etkili bir koruyucu görevi görehareket ederek kurulumdan hemen sonra kullanıma hazırdır. Ayrıca, Otomatik Pilot yüklediğiniz tüm yeni uygulamaları otomatik olarak tarar.

Android Cihazlar için Toplam Güvenliğe Yükseltin
Bitdefender Mobile Security'ye yükseltin ve sadece yukarıdaki yle aynı özelliklerin keyfini çıkarmaya devam etmekle kalmamış, aynı zamanda bir dizi ek üstün özellik de elde elabilirsiniz. Bunlar arasında çevrimiçi görüntülediğiniz sayfaların gerçek zamanlı olarak taranmasının yanı sıra android cihazınızın kaybolması veya çalınması durumunda Android cihazınızı kilitleme, bulma ve silme olanağı da bulunur.

Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar