ESET Mobile Antivirüs & Güvenlik

Puan: 4.57 (Oylar: 7)

E-postalarınızı kontrol ederken, dosya indirirken, alışveriş yaparken, bankacılık yaparken veya sadece web'de gezinirken virüsler, fidye yazılımları, reklam yazılımları, kimlik avı veya diğer kötü amaçlı yazılımlar hakkında endişelenmeyi bırakın.

ESET çözümleri, tıpkı sizin gibi dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilen.


Şimdi indirin ve PREMIUM özellikleri ile ÜCRETSİz 30 gün olsun!

E-postalarınızı kontrol ederken, dosya indirirken veya web'de gezinirken fidye yazılımlarını, adware'leri, diğer kötü amaçlı yazılımları ele almayı düşünmeden daha güvenli teknolojinin keyfini çıkarın.

ÜCRETSİz ÖZELLİkLER
✓Antivirüs
✓ Gerçek Zamanlı Tarama
✓ Güvenlik Raporu
✓ Etkinlik Günlüğü
✓ USB On-The-Go Tarayıcı

30 gün içinde, ücretsiz sürümle devam etmek veya uygulama içi satın alma yoluyla yükseltmeyi satın alarak kullanımı kolay bir arayüz, Ödeme Koruması, Proaktif Hırsızlıkla Mücadele ve Kimlik Avı önleme içeren PREMIUM korumasına yükseltmek isteyip istemediğiniz konusunda karar verebilirsiniz.

PREMIUM ÖZELLIKLER: DAHA FAZLA GÜVENLIK VE HUZUR!
✪ Bankacılık ve alışveriş faaliyetlerim her zaman korunuyor mu? Ödeme Koruması, istediğiniz zaman güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı ve banka yada banka ya da ödeme yapmanızı sağlar.
✪ Ev ağınızın güvenliği nden endişe duyuyor musunuz? Olası güvenlik açıklarını belirlemek için ağı ve bağlı tüm aygıtları tarayabilmek için Connected Home'u kullanın.
✪ Pil tükenmiş ile telefonunuzu kaybetti? Proaktif Anti-Theft cihazınızın gücü azaldığında son konumu gönderir – belki de cihazınızı bulmak için iyi bir başlangıçtır.
Çocuklarınızın, ailenizin veya iş arkadaşlarınızın hassas verilerinizi karıştırmasından endişe ✪? PIN veya parmak izi ile herhangi bir uygulamaya erişimi kolayca koruyun.
✪ Sadece bir uygulama yüklü ve onun izinleri hakkında emin değil misiniz? Güvenlik Denetimi'ni kullanarak bunları kontrol edin.
✪ Cihazınızı düzenli olarak tetmek ister misiniz? Birçok farklı senaryo arasından seçim yapın ve şarj cihazınızı taktığınızda tarar veya herhangi bir gün ve saat için zamanlayın.
✪ Bir kez Ödeyin, aynı Google Hesabına bağlı en fazla 5 cihaz için kullanın.
✪ Web arayüzü my.eset.com ne erişmek ve konumunu almak, her iki kameradan fotoğraf çekmek, bir mesaj göstermek veya tüm hassas verileri uzaktan silmek için herhangi bir aygıtı kullanın.


BETA TEST TOPLULUĞUMUZA KATıLıN
ESET Mobile Security'nin en son sürümlerini edinin ve bu bağlantıyı izleyerek Android uygulamalarımızın geleceğini şekillendirmemize yardımcı olun: https://play.google.com/apps/testing/com.eset.ems2.gp

Izin
✓ Bu uygulama Aygıt Yöneticisi iznini kullanır. Bu izin, aygıtınızın kaybolması veya çalınması durumunda cihazınızı uzaktan silmenize olanak tanır.
✓ Bu uygulama Erişilebilirlik hizmetlerini kullanır. Uygulama, kimlik avı web sitelerine karşı sizi anonim olarak korumak için izni kullanır.
✓ Bazı özellikler tam olarak çalışması için Arka Plan konumu izni gerektirir. Arka plan konumuna erişim izni vermek, aygıtınızın kaybolması durumunda cihazınızı yerelleştirmenize ve kullanılabilir Wi-Fi ağlarını görüntülemenize ve denetlemenize olanak tanır.

ESET Mobile Security tarafından istenen izinler hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: https://support.eset.com/android

Geribildirim
ESET Mobile Security & Antivirus'ü yükledikten sonra topluluğumuzun bir parçası olacak ve geri bildirimlerinizi göndermenizi sağlayacaksınız. Herhangi bir öneriniz, sorunuz varsa veya sadece merhaba demek istiyorsanız, lütfen play@eset.com'a bir e-posta gönderin.
Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar