Telefon Temizleyici - Android Temiz, Master Antivirus

Puan: 4.00 (Oylar: 1)

Süper Hızlı Temizleyici - Antivirus & Booster & Cleaner önemsiz ve virüs temizleme ile daha hızlı bir sihirli temizleyici APP.

Telefon Temizleyici önemsiz dosyaları temizleyici, antivirüs, uygulama kilidi, telefon güçlendirici, uygulama yöneticisi, CPU soğutucu ve bildirim temizleyici ile telefonunuzu optimize yardımcı olabilir. Super Fast Cleaner bir cihaz yöneticisidir ve 5 milyondan fazla kullanıcı yüklemiş bir aracı optimize eder.

Neden Süper Hızlı Temizleyici seçmelisiniz?
-Farklı temizleme mekanizmaları ile: önbellek temizleyici ve bellek temizleyici. Süper Hızlı Temizleyici telefonunuzun performansını artırabilir.
Güvenlik mekanizmaları ile virüs taraması ve temiz, telefonunuzun güvenliğini ve gizliliğini korumak için uygulama kilidi.

Super Fast Cleaner'ı indirmek için hoş geldiniz telefonunuzun daha sorunsuz ve hızlı çalışmasına yardımcı olur!

Süper Hızlı Temizleyici Serin Özellikler:

🥇 Hurda Temizleyici
- Süper Hızlı Temizleyici önemsiz, artık, önbellek, eski apks ve geçici dosyaları kaldırmak için telefonunuzu analiz edebilirsiniz. Depolama alanınızı boşaltın ve cihazınızın performansını artırın.

🔰Ücretsiz Antivirüs
- Virüs Temizleyici her zaman profesyonel ve gerçek zamanlı koruma sağlar. Telefonunuzu virüsten korumak için virüs taraması ve temizleyin.

🚀 Telefon Güçlendirici
- Bir dokunuş Boost of Cleaner, RAM'i serbest ve arka plan görevlerini temizleten hızlı bir Güçlendiricidir. Ve telefonunuzun daha hızlı çalışmasını sağlar.
- Ekran açıkken, telefonunuzu dışarıdan bile sadece sallayarak güçlendirebilirsiniz!

🌐Güvenli Tarama
- Tarayıcı geçmişini ve gizliliğini koruyan Güvenlik Tarayıcısı.

📶 WIFI Güvenlik
- Super Fast Cleaner sahte WIFI ve yetkisiz bağlantıları algılayabilir. Telefonunuzu güvensiz genel WIFI'dan koruyun.

🔒 Uygulama Kilidi
-App Lock, Facebook, Messenger, Whatsapp, Galeri veya istediğiniz herhangi bir şey gibi hassas uygulamalar için ekstra desen parolaları ekleyerek özel bilgilerinizi güvenli ve güvenli bir şekilde korur. Güvenli ve kilidini açmak kolay.

📂 Dosya Yöneticisi
-Dosya Yöneticisi dosyaları akıllıca sınıflandırabilir, böylece istediğiniz dosyaları kolayca bulabilirsiniz.
-File Manager ile tek bir dokunuşla seçtiğiniz dosyaları silebilir veya sosyal ağ üzerinden dosya paylaşabilirsiniz.

🔥 APP Yöneticisi
- Cleaner kullanarak uygulamaları kolayca kontrol edebilirsiniz. Daha fazla yer kazanmak için kullanmadığınız uygulamaları kaldırın.

🌡️ CPU Soğutucu
- Temizleyici dinamik olarak CPU kullanımınızı analiz eder ve optimize eder. Aşırı ısınma uygulamaları bulun ve telefon sıcaklığınızı soğutmak için onları durdurun.

🔕 Bildirim Temizleyici
- Önemsiz bildirimleri kaldırmaktan bıktınız mı? Bildirim Temizleyici istenmeyen bildirimleri gizlemek ve tek bir dokunuşla tüm ünü silmek için yardımcı olabilir. Telefonunuzu daha hızlı yapmak için şimdi mi alın?

📸Yinelenen Fotoğraflar
- Temizleyici galeriyi tarayıp benzer fotoğrafları akıllıca analiz edebilir.
- Silmek için biri hariç tüm fotoğrafları işaretleyebilir veya tüm fotoğrafların işaretini çıkarmak ve temizleme işlemine devam etmek için tek bir dokunuşla işaretleyebilirsiniz.

Herhangi bir sorun, geri bildirim, öneri, ya da sadece merhaba demek istiyorsanız, bize en iyi deneyimleri ve güncellemeleri getirmeye devam edebilirsiniz böylece 'phonecleanteam@gmail.com' de sizden duymak için çekinmeyin.
Kullanıcı YorumlarıYorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar